Shiten pajisjet per shtepi

Shitet nga: Fani 06 Pri 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitet kulmi i shtepise 12metra me 15metra .Kulmi montohet dhe çmontohet dhe eshte bazamenti i kulmit eshte i metalit .
Gilinderat e metalit 8 metra gjatesi
Gilinderat e metalit 2,30 metra gjatesi
Çmimi me marrveshje .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim