Shitet frigoriferi..maqina..shporeti

Shitet nga: Shkelqim 09 Gsh 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitet frigoriferi gorenje..maqina gorenje..dhe shporeti..cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim