Shitet tavolina she karika

Shitet nga: Fatmir 09 Mar 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitet tavolina e kompjuterit dhe karika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim