Shporet elektrik dhe frigorifer

Shitet nga: Bardh 04 Pri 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
shes shporetin dhe frigoriferin ne gjendje te rregullt pa asnje defekt , pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim