Shporet regall kuzhin dhe kauqa

Shitet nga: Leutrim 19 Nën 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shiten me qmim tvolitshum pak te pordora
Shporeti osht alfa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim