Shporeti plamen

Shitet nga: Nuhi 09 Sht 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Eshte nga qeliku,dhe eshte. Shume i ruajtur. Cmimi me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim