Shporeti Alfa dhe dera e drurit

Shitet nga: Valbona 18 Tet 04:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitet shporeti Alfa eshte ne gjendje te rregullt po ashtu edhe dera e hyrjes e punuar nga druri.Çmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim