Shporeti i druve dhe 4 m dru

Shitet nga: leka 18 Nën 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitet urgjentisht shporeti i druve. Shporeti eshte ne gjendje te mire. Nuk eshte i shqyer askund dje pjeke shume mire. Cmimi : 80 euro.
Poashtu shiten 4 meter dru, te qara. Qmimi 150 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim