Shporetin e rrymes BEKO

Shitet nga: NXH 05 Pri 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes shporetin e rrymes BEKO, i perdorur shume pak dhe i blere para 2 viteve.
Dimensionet:60 x 60 x 85 cm.
Çmimi: 200 Euro, me mundësi marrëveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim