Shtien Shporeti dhe Stufa.

Shitet nga: Fidaim Sinani 15 Nën 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shporeti 50 euro
Stufa 30 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim