Shumice e Pakice e Invertoreve

Shitet nga: Systems Electronics 22 Gsh 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Bejme shitjen e Invertoreve me shumice e pakice në te gjithe Kosovën,
Posedojmë invertor me Kapacitet 750wat, 1200 Wat deri en 2000 Wat punojme edhe me kapacitete sipas porosise...!
Cmimet jane te volitshme me shumice ofrojme zbritje dhe Garancion 1 vjeqar.
Mund te na kontaktoni ne E-mail adresen:
systems-electronics@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim