Skare me qymyr per oborr

Shitet nga: Gazi 29 Pri 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitet skara me qymyr per oborr me 2 nivele.
Perdoret per pjekje te llojeve te ndryshme te mishit si skare, per prekje te mishit si ne furre dhe per terje te mishit.

Me poshte mund ta shihni edhe videon ne youtube se si peroret ne linkun.
https://www.youtube.com/watch?v=7hvi7U7FblU
https://www.youtube.com/watch?v=LiF3_0Zu9AU
viber +37745527990
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim