Stufë

Shitet nga: Agon 07 Jan 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes stufë per nxemje, me berket, dhe me thëngjill.

Numri kontaktues : 049-799-392
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim