Stufe me dru-thengjill

Shitet nga: arsim 04 Dhj 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 EUR   120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Stufe me dru dhe thengjill,per ngrohje dhe zierje-pjekje e re e paperdorun,vendi i ndezjes i muruem me tulla shamoti ,furra 40cm,siperfaqja prej gus-i.Prodhuar nga komp.e mirenjohur "SÜSLER"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim