Tehnik e bardhe

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.T.SH Elektroteknika 01 Mar 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitja dhe servisimi i aparateve te amviseris te perdorura te importuara
ngaGermania..per cdo aparat te shitur ofrojm 6 muaj Garancion ..Servis i specializuar per Bosch.Siemens.Miele.AEG.Bauknecht.sigurojm pjes rezerv per te gjitha lavatriqet e prodhimit Gjerman..kryejm sherbime edhe ne teren per rajonin e Prishtines dhe Podujeves

Tel.044863787
045707222
Pronar.Valon Maqedonci
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim