Teknikë e bardhë

Shitet nga: Flurim 08 Shk 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes enlarse lavatriqe frigorifer shporet elektrik si dhe bejm servisim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim