Teknika e bardhe

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.T.P "KRONI" 31 Mar 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
shesim teknik te bardh te perdorur me shumic dhe pakice nga paisjet jan nga GERMANIA DHE DANIMARKA .FRIGORIFER TE NDRYSHEM, LAVATRIQE, ENLARSE, SHPORET MONTUS, JO MONTUS ETJ, gjindemi ne HAJVALI perkatesisht perball MILI PETROL
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim