Tepih shaggy deluxe vetem 80 euro

Shitet nga: vlora 09 Shk 07:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes tepihun 3 me 2 e gjys i cili eshte perdorur shume pak dhe eshte blere ne gjini 240 euro tani shitet vetem 80euro. Gjithashtu e ka edhe nje staze me cmim 20 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim