Terese per rroba

Shitet nga: Diana 02 Shk 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes teresen e rrobave e plastikes, ka ngjyre te bardhe eshte e ruajtur dhe e kualitetit te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim