Termo dhe shporet

Shitet nga: Xxxxx 02 Mar 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes temon dhe shporetin
Shporetin e kam ble ne etc vjet 165€ dhe e shes per 70€?
Termon 70€?
Me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim