Termometer digjital kuzhine me sondë

Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 23 Shk 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Termometer digjital kuzhine me sondë, i lehtë per perdorim në të gjitha llojet e ushqimeve.Rangu i matjes së temperatures prej -50`C deri 300`C.
Vizito www.smarttronik.com .Ne ofrojmë mbi 1800 produkte !Të gjitha produktet shfaqen në web faqen tonë dhe ju mund ti porositni ato online -ne jua sjellim në adresen tuaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim