Termometer per matje te temp. Te furrav te bukes

Shitet nga: Buki 31 Mar 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Prodhim gjerman dhe pa perdorur fare e re
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim