Tush Kabina, Lavaboja me Pasqyre dhe Guaska komple

Shitet nga: Zenel 21 Mar 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shiten pajisjet sanitare të Banjos.

Shiten urgjent për arsye të ndërrimit të Banesës.

Pajisjet (Tush Kabina, Lavaboja me Pasqyrë dhe Guaska komplet) janë shume pak të përdorura (shih në foto). Shiten vetëm komplet (jo ndaras).

Te gjithë te intersuarit mund te lajrmohen ne kete nr.Tel: 049 738 273 dhe ne Viber +377 44 117 441.

Çmimi 150 Eur (i pa negociushëm)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim