UPS - 800 W

Shitet nga: albert 09 Qer 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
shes ket ups eshte ne gjendje krejt te rregullt , i ka dy baterija mbrenda origjinal tina , nr kontaktit : 045671110

ky numer eshte dhe ne VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim