URGJENT VETEM 90 Euro Te gjitha gjerat

Shitet nga: bedri 10 Gsh 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
TELEFON HTC HD2 I POSAARDHURA NGA ZVICRA
6.0 Megapixel vete duhet ta formatizoni
Nintendo Wi Wi me 50 Loja ne gjendje te rregullt
Aparat Samsung 10.0 Megapixel ne gjendje te rregullt
Kompjuter Dell Pentium 4 Me gjith tavoline , +2 Hardiska njeri 40GB njeri 60 GB + tre mausa
Kompjuterin duhet vetem ta formatizoni
Bicklet Bmx + Gom e pa perdorur por Bandashin duhet tja bleni
+Tastatur Genius +Ndegjojse
Mundemi dhe tja lirojm qmimin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim