Ups 3 kw

Shitet nga: arben 18 Pri 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitet ups 3 kilovat me 7 bateria 12v 7 amper, eshte I nje organizate te huaj. Nuk eshte ndez prej vitit 2005 dhe baterijat ju kane hargju. Cmimi eshte shume I arsyeshem. Duhet me cek se sesht ble ne ks.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim