Vitrine per ftofje

Shitet nga: Zgjim 12 Mar 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Vitrine per ftofje.. funksionale dhe ne gjendje te rregullt..
Cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim