Zgare/ Skare

Shitet nga: ... 26 Gsh 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Zgare me plin per pjekje te mishit, eshte e re dhe nuk eshte perdore asnjeher. Mund te na kontaktoni ne viber. Cmimi i diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim