aperat per kafe dhe makin per bluarjen e kafes

Shitet nga: besim 24 Shk 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
shitet aperat per kafe dhe makin per bluarjen e kafes ne gjendje shume te mire per restoranta a per kafe te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim