juicer shtrydhse frutash

Shitet nga: pajazit 14 Shk 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Juicer shtrydhse frutash
100%natural
esht e paperdorur e ardhur nga gjermania esht makin per ata qe Duan te jen te shendetshem rekomandohet per femij ka kapacitet te shtrydh qdo lloj fruti si dhe mbetjet mund ti perdorni ne mengjes si ushqim te shendetshe
Mund te na kontaktoni dhe ne viber
flm per mirkuptim
me respekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim