pajisje shtepiake

Shitet nga: nexhip 04 Shk 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes nje friz dhe nje shpored te rrymes. Te dy pajisjet jan ne gjendje te mir dhe funksionale dhe jan shum te ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim