prerse mishi

Shitet nga: besim 24 Shk 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
shitet prerse mishi per prerjen e mishite te lakres dhe per te gjith llojet e mishrave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim