shitet xhakuzi dhe nje kafaz per bartjen e qenit

Shitet nga: naseri 26 Nën 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
shitet xhakuzi me te xhitha paisjet ne gjendje te mir. Dhe nje kafaz per bartjen e qenin ne automobil ja vlen te shikjohen per ata te interesuarit ju mire pres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim