shitet

Shitet nga: Nexhi 29 Sht 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes shporetin gjysemalfa ne gjendje shume te mire.Eshte shume pak I perdorur dhe shume I ruajtur siq shihet dhe ne foto.arsya e shitjes sepse nuk po me pershtatet ne kuzhine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim