shporet elektrik

Shitet nga: alban 06 Nën 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
shitet:80 ejro, shperet- KONQAR- elektrik ngjinje shum t mire...shum pak I perdorun-pothuajse I ri...!!!
shpereti osht n gjinje tmir elektrike si dhe teknike ..shpereti .ka edhe spojlera veq osht pa kapak...!
mundna me lon 10 ejro ma lire nese e ban vet prej ballkonit-baneses ne ker-automjet.. ..flm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim