shporet

Shitet nga: SHPORET 14 Pri 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitet shporeti i druve SMEDEREVAC 2vite i perdorur pjek shum mir me 3qynga dhe 3 brryla per vetem 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim