shporeta

Shitet nga: agon 13 Pri 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
shitet shporeti alfa 90 shume pak i perdorur shume i rujtun ,dhe shporeti i rrymes beko ne gjendje shume te mire furre super te madhe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim