tv plama

Shitet nga: drilon 01 Mar 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
shes tv plazma 2 metra me 1.30 i ardhur nga gjermanija me qmim shum te volitshum inf ne tel 044785 360 dhe ipko 049841 176 pres blers serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim