ÇANTA KRAHU PER FEMRA

Shitet nga: LD SHOP ONLINE 10 Jan 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
ÇANT KRAHU MODELET ME TE REJA
100% PRODUKTET NE FOTO
TE GJITH ARTIKUJT JAN NE DISPOZICION DHE ARRIJN BRENDA 24h
TRANSPORTI FALAS
PAGESA PAS PRANIMIT TE POROSIS
PER POROSI SHKRUAJ TE MESAZHET NE FACEBOOK
OSE VIBER +37744656232
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim