Akcesore per femra nga argjenti 925

Shitet nga: nikki 19 Pri 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes akcesor te ndryshem nga argjenti per femra me gur nga cirkoni,perle,dhe qehlibari.Qmimi per secilen 35 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim