Aksesor dore dhe te qafes per femra me gur perle..

Shitet nga: nikki 21 Pri 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes Akcesor per femra te dores dhe qafes me gurperle,tikiz.qmimi i arsyshem qdonjena nga 10 euro.Kontakti Wiber 049 588 583
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim