Elmaz me ari

Shitet nga: Gazi 29 Sht 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

245 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shitet urgjent Elmazi me vath. Elmazi dhe vathet jan unik, punim dore, me ari dhe me argjent.
Jane blere ne vitin 1999 ne Vushtrri 450 dmi, dhe shiten per 255 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim