Komplet elegant

Shitet nga: Zamire 26 Mar 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Komplet elegant I flakruar ne ari me gure shum ngjyrsh . Produkti eshte I ri dhe bejm transportin ne gjth Kosoven falas.
Pagesa pas pranimit te produktit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim