Komplet tre pjesesh

Shitet nga: Zamire 26 Mar 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Komplet tre pjesesh me gure te gjelbert, produkt I ri.
Transporti falas ne gjith Kosoven dhe pagesa pas pranimit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim