Kompleti i argjendit,ngjyr vjollce dhe te kuqe

Shitet nga: gazi 12 Krr 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shitet kompleti i argjendit model i ri per vetem 35 euro,e kemi ket ngjyr edhe ngjyren e kuqe te njejt .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim