Kuroren e Argjendit dhe Safir Swarovski

Shitet nga: Kuror 11 Gsh 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR   120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes Kuroren e Argjendit dhe Kristalit Swarovski dhe Safir me Vul 925

Eshte ardh dhurat nga Australia eshte pa as nejdefekt.

E dedikume per Nuse te sapo martuara apo per Ahengje per nuse Hastreti . dhe per femije


ose nderroj me Telefon preferoj Samsung,HTC apo te gjitha llojet e Androidit cmimi i nderrimit 150 Euro


044238344 viber
049477667
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim