Kuroren e Argjendit dhe Safir Swarovski me Vul 925

Shitet nga: Samki 30 Tet 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR   120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes Kuroren e Argjendit dhe Kristalit Swarovski me Vul 925

Eshte ardh dhurat nga Australia eshte pa as nejdefekt.

E dedikume epr Nuse te sapo martuara apo per Ahengje per nuse Hastreti .

Shiko Cmimin sa kushton, Plus me kan shti Dogan me pagu jam duke e shitur ner cmimin qe e kam paguar.

http://www.ebay.com/itm/Mens-Imperial-Pageant-Tiara-Circle-Round-Dark-Red-Silver-Gold-Blue-King-Crown-/191187542848?var=490337183493&hash=item2c83aa6340:g:c3wAAOxyrrpTfcj9044238344 viber
049177089
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim