Ne***Perpunim

Shitet nga: Kimik 01 Gsh 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
SHES KIMIKA

PER ME SHUME SHIHNI NE FOTO
KIMIKU JAGUAR CARBON KUSHTON 17.EUROA,S,D,F,G,H,J,K,,L,P,O,I,U,,Y,T,R,E,W,Q,Z,X,C,V,B,N,M,ORA,ORA DHE STOLI,BIZHUTERI,ARGJEND
HUBLOT,CERTINA,ESPRIT,RADO,POLICE,KIMIK,KIMIKA,STILOGRAF,FILLA,PUMA,
SINGJIR,SINXHIR,UNAZA,RRETH,QAFORE,FOSSIL,DIESEL,POLICE,ESPRIT,AP,ROLEX,TISSOT,
SEIKO CERTINA,JACQUES LEMANS,OMEGA,LONGINES,SEKONDA,ARMANI,BOSS,GUCCI
TELEFON,TELEFONA,MOBIL,MOBILA,IPHON,IPHONE,HTC,LG,SAMSUNG,SAMSUNG GALAXY,
ERICSON,FOTOAPARAT,NIKON,CANON,OLYMPUS,TV,SAMSUNG,PANASONIC,PHILIPS,GRUNDIG
VETURA,AUDI,BMW,FORD,OPEL,SEAT,SKODA,MERCEDES,VW,GOLF,POLO,PASSAT,TOURAN,
TE TJERA,FESTINA ,SEIKO,SPORT DHE REKREACION,ETJ,VARRSE,MBAJTSE,QELSA.
VARRSE MBAJTSE QELS QELSI VETURA BMW MERCEDES BENZ JAGUAR,ROVER,SONY
AUDI OPEL FORD RANGE ROVER TË TJERA VW GOLF PASSAT POLO BMW X3 BMW X5
X6,A,S,D,F,G,H,J,K,L,P,Q,W,E,R,T,Y,U,I,O,P,Z,X,C,V,B,N,M,SH,ZH,GJ.XH,VETURA,VETURE.
QELS,QELSI,QELSA,PILOT,VETURA,AUDI,BMW,OPEL,MERCEDES,FORD,SEAT,JAGUAR
VW,GOLF,PASSAT,POLO,TOURAN,TOUAREG,PORSCHE,FERRARI,LAMBORGINI,RENAULT,
KIA,HYUNDAI,TOYOTA,MITSUBISHI,JAGUAR,ROLLS ROYC,AUTOPJESE,MOBIL,TELEFONA,NOKIA
VARRSE,MBAJTSE,TREGER,TREGERA,BAGAZH,BAGAZHI,AKSESORE,RIMORKIO,FARA,DRITA,
ARMOTIZERA,KRILLA,NGJYRA,SHOFERSHAJME,VOLLAN,KARRIKA,ULSE,TIMON,MOTORR,DIESEL
LG,HTC,SAMSUNG,SAMSUNG GALAXY,IPHON,IPHONE,IPHONA,APARAT,CANON,NIKON,OLYMPUS
PORSCHE.LAND ROVER,RANGE ROVER BMW X3,BMW,X5,BMW X6 QELSI ,QELSA,TE TJERA
LAND ROVER ,RANGE ROVER,KIA,BENZ,AUDI,QUATTRO,BMW X3,X5,X6,525,530,535320,330.
TJERA,ROYCE,JAGUAR,BENTLEY...SHPIA,SHTËPI,SHTËPIJA,,SENDE PËR KOLEKCIONIM,TË TJERA,BOSH,SHTEPI,SHTEPIA,BANESA,NIKON,CANON,KODAK,PANASONIC,SONY,ZENITH
BOSCH,AKSESOR,TË GJITHA KATEGORIT,SHËRBIME,ZYRE,PAISJE PËR ZYRE,INVERTARË
KUZHINA,TAVOLIN,TAVOLINA,KOMOD,KOMODA, TRYEZ ,TRYEZA,PUNË MAKINA DHE MJETE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim