ONLINE SHOP Blini gjera te ndyshme personale

Shitet nga: Blej Online 24 h 03 Jan 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
https://www.facebook.com/pages/Blej-online-24h-non-stop/417527078414387?ref=tn_tnmn


Make Up-a, stoli argjenti,bizhuteri ,ora dore ,ora muri, syze dielli,suze me diopteri, aksesore te ndryshem,qanta krahu,qanta dore,nderresa te brendshme ,kostume larje ,paisje te ndryshme me porosi (diskrecion i garantuar) nese deshironi produktet origjinale dhe kualitative na kontaktoni ne faqen tone ne facebook ne linkun e sipershenuar ,
Vetem kerkoni ate qe deshironi dhe ne do ua sigurojme brenda nje afati sa ma te shkurter dhe me qmim te volitshem. etj, etj.

Blej 24h Online Just 4U

https://www.facebook.com/pages/Blej-online-24h-non-stop/417527078414387?ref=tn_tnmn

Ju faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim