Orë dore

Shitet nga: Ragip 05 Pri 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shitet ora rolex e ardhur nga norvegjia eshte origjinal dhe me shum mund te bartet nga gjinia femerore
Numri i viberit. +37745834670
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim